23.0623:12
Kalesija

“Zato sam u čašu pao”: Nova pjesma “Zvezde Granda” Anida Ćušića

Poslije pobjede u muzičkom takmičenju “Zvezde Granda”, Anid Ćušić iz dana u dan opravdava tu titulu i oduševljava svoje kolege i publiku svojim vokalnim sposobnostima.

Nakon što je snimio prvu pjesmu u “Grand” Produkciji, odlučio se na saradnju sa fantastičnim dvojcem iz Beograda, Acom Živanovićem i Jovanom Stefanovićem.

Ubrzo nakon pjesme “Pa nek boli” stigao je pravi narodnjak “Zato sam u čašu pao” za koji ne sumnjamo da će postati veliki HIT!

Music: Aca Živanović Arr: Jovan Stefanović

Text: Stefan Djurić

Video: Jasmin Pivić (Area 7)

(Sponzorisan članak)

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Protestna vožnja autoškola u Tuzli

„Svjetsko na Adi“: Zajedničko gledanje utakmice BiH-Katar

Jasnija pravila za efikasniji rad: Vlada TK utvrdila izmjene Zakona o …

Nastavljeno potpisivanje ugovora za 3,05 miliona KM podrške Tuzlansko …

Živinice: Prijem za najuspješnije učenike

CLOSE
CLOSE