25.0608:36
Kalesija

VIDEO/ “Vozi Miško II”: Korisitio dva mobitela a autobus vozio laktovima


Italijanska javnost zgrožena je videom koji je snimio jedan putnik a na kojem se vidi kako vozač gradskog autobusa u vožnji razgovara na jednom mobitelu dok mu sagovornik daje upute kako da podesi e-mail na drugom mobitelu… autobus je vozio laktovima.

Video je objavila La Reppublica. Vozač je suspendovan sa posla.

“Vozi Miško II” 🙂
-POGLEDAJTE-

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Javni poziv za izražavanje interesa, traže se privremeni zemljišnok …

Ibrahimović o Alajbegoviću: Nova zvijezda se predstavila

Putevi u BiH: Saobraća se bez zastoja, uz dobre vremenske prilike

Servisne informacije iz Živinica (25.6.2026.)

Servisne informacije iz Kalesije (25.6.2026.)

CLOSE
CLOSE