21.0617:25
Kalesija

Učenici OŠ “Vukovije” u Turskoj

Učenici i nastavnici OŠ “Vukovije” proteklih dana uživali su u ljepotama Turske. Posjetili su jednu školu u gradu Tuzla. Osim što su imali priliku upoznati se sa radom škole, učenici zajedno sa svojim nastavnicima obilazili su različite znamenitosti gradova Tuzla i Instabul.

Prema riječima direktora OŠ “Vukovije” Armina Hodžića domaćini su ih izuzetno lijepo dočekali, portudili se pokazati im što više ljepota i znamenitosti Turske, tako da su im pokazali Muzej historije Turske, džamiju Gejn paše, Erbakanov mezar te planetarij gdje su učenici imali priliku vidjeti kako se postaje astronaut.

Nastavnici i učenici bili su gosti i kod guvernera Tuzle, koji ih je također lijepo dočekao.  Učenici i nastavnici nose lijepe uspomene iz Turske, te kažu da će im ova posjeta svakako ostati u sjećanju kao jedno od najljepših putovanja

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Prvi memorijalni turnir „Zuhdija Karić – Zux“: Kalesija čuva u …

Dobio je crveni, ali to ga neće pokolebati: U kojem bi klubu Muharemo …

Podrinjska medresa je nasilno zatvorena 1946. godine, a sada je konač …

U nedjelju 1. memorijalni turnir Zuhdija Karić Zux

Stanje na cestama

CLOSE
CLOSE