08.0410:37
Kalesija

U srijedu odbojkaši kalesijske Bosne dočekuju Olovo

U okviru 14. kola Superlige FBiH za odbojkaše OK Bosna Kalesija dočekuje OK Olovo.
Utakmica se igra u srijedu (06. mart) sa početkom od 19h u sali MSŠ Kalesija

Odbojkaši kalesijske Bosne su u proteklog vikenda gostovali u Ilijašu gdje su teškom mukom došli do pobjede 2:3 u setovima. Kalesijci se trenutno nalaze na drugoj poziciji sa bodom zaostatka u odnosu na OA Kakanj, koji ima i utakmicu više.
Uključujući utakmicu sa Olovom, do kraja prvenstva su ostale četiri utakmica, pa je pobjeda na domaćem terenu imperativ za odbojkaše iz Kalesije.

Ovom pirlikom pozivamo sve ljubitelje odbojke da u srijedu od 19h budemo u sali MSŠ Kalesija i podržimo naše momke u borbi za plasman u Premijer ligu BiH.
Ulaz: BESPLATAN.

Već u nedjelju se igra i 14. kolo odbojkaške Superlige FBiH. Biće to derbi utakmica u kojoj će OK Bosna dočekati ekipu Breze, koja također ima šanse za plasman u viši rang.
Utakmica se igra u nedjelju (10. mart) od 17h, a ulaz na ovu utakmicu će se naplaćivati. Cijene ulaznica nisu određene, a sav prihod ide za liječenje teško oboljele 24-godišnje Aldine Sarajlić.

ok-bosna-kalesija-crveni

(NKP kalesijski.com)

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Preminuo Duško Vujošević, legendarni košarkaški trener i nekadaš …

U Kalesiji obilježen 8. april – Dan kalesijskih ratnih jedinica

 U čast najhrabrijim sinovima: U maju peti turnir “Dani šehida Ta …

Općina Kalesija: Čestitka povodom Međunarodnog dana Roma

Putevi u BiH: Saobraća uz dobre vremenske uslove

CLOSE
CLOSE