19.1217:26
Kalesija

Policija “ispituje” građane o svom radu

policijaPolicijski komesar MUP-a TK-a je inicirao provedbu projekta „PUT U SIGURNU BUDUĆNOST“, koji će biti realizovan na području Tuzlanskog kantona a tako i na području općine Kalesija. U periodu mart – maj 2015. godine od strane službenika zaduženih za Projekat rad policije u zajednici (RPZ) biti će sprovedena Anketa među osam kategorija: građanstvom, načelnicima općina i općinskim vijećnicima, vjerskim institucijama, direktorima osnovnih i srednjih škola, direktorima preduzeća, povjerenicima mjesnih zajednica, povratničkom populacijom i nevladinim organizacijama.

Cilj ankete je sagledati percepciju i mišljenje građana i navedenih organizacija o radu policije, prikupiti prijedloge i sugestije na osnovu kojih bi se donio Strateški plan o daljim aktivnostima Uprave policije u narednom periodu, sa ciljem stvaranja još povoljnijeg sigurnosnog okruženja za naše građane.

S tim u vezi pozivamo građane i navedene institucije našeg kantona da se aktivno uključe u realizaciju navedenog projekta.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

PU Živinice: U pretresu pronađena opojna droga, jednom licu oduzeta …

Liga mladih KSTK: Omladinske selekcije Bosne gostuju u Živinicama

Devetnaesta Večer Kur’ana u Džamiji “Kralj Abdullah” 

Posjetom bh. rekordera Bakira Musića OŠ Vukovije uspješno okončan …

Poništen javni oglas za prijem namještenika u radni odnos u Općinsk …

CLOSE
CLOSE