26.0611:09
Kalesija

Merhaba amidža pismo šesto

Salčin svakog utorka od 18:00 sati nastavlja sa pisanjem pisama svome amidži u Njemačkoj.

Mislio sam adžo da ti evo pismo neću morati pisati. Čuo ja da se iz Tojšića iz pošte more dobiti Njemačka pa ja pošo da te nazovem. Nisam te nazvo jer brate adžo jer meni je 11 hiljada naših dinara za jednu minutu razgovora mnogo.

amidza

 

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Poklon gradu: “Collapse” bend 22. jula besplatno svira u K …

Narandžasto upozorenje za cijelu BiH: Stiže toplotni val, temperatur …

Vukovije Donje: U subotu hatma-dova za polaznike mekteba

Putevi u BiH: Saobraća se po suhom kolovozu, uz dobru vidljivost

Servisne informacije iz Živinica (26.6.2026.)

CLOSE
CLOSE