13.maj.2015
Godine 1993. Salčin svome amidzi vec peto pismo piše u Njemačku.Devet mjeseci rata je iza nas, a ljudi su već na sve svikli pa čak i na granate. Ovdje adžo više niko ne plače, a kako će plakat kad su ljudi potrošili sve suze.
Poklon gradu: “Collapse” bend 22. jula besplatno svira u K …
Narandžasto upozorenje za cijelu BiH: Stiže toplotni val, temperatur …
Vukovije Donje: U subotu hatma-dova za polaznike mekteba
Putevi u BiH: Saobraća se po suhom kolovozu, uz dobru vidljivost
Servisne informacije iz Živinica (26.6.2026.)