26.0611:09
Kalesija

Merhaba amidža – Pismo peto

Godine 1993. Salčin svome amidzi vec peto pismo piše u Njemačku.
Devet mjeseci rata je iza nas, a ljudi su već na sve svikli pa čak i na granate. Ovdje adžo više niko ne plače, a kako će plakat kad su ljudi potrošili sve suze.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Poklon gradu: “Collapse” bend 22. jula besplatno svira u K …

Narandžasto upozorenje za cijelu BiH: Stiže toplotni val, temperatur …

Vukovije Donje: U subotu hatma-dova za polaznike mekteba

Putevi u BiH: Saobraća se po suhom kolovozu, uz dobru vidljivost

Servisne informacije iz Živinica (26.6.2026.)

CLOSE
CLOSE