24.0609:22
Kalesija

Medalje za KBS “Golden team” Kalesija na Evropskom kupu u Beogradu

Tokom vikenda u Beogradu održan je Evropski kup “Srbija OPEN” 2021, a nastupio je i ,,Golden team’’ Kalesija.

Srebrenu medalju osvojila je Zulić Ajla, a tri bronzane medalje osvojili su Rapkić Dino, Halilović Admir i Melisa Mešanović.

“Zadovoljni smo rezultatom, ali smo mogli i bolje da se nije pokazala očigledna pristranost sudija od strane organizatora. Čestitam mojim taktičarima i što su dali sve od sebe bez ikakve finansijske podrške. Od prošle godine smo bili obmanuti za podršku od općine tako da se ove godine nismo ni nadali nego smo umanjene transe dobili koje ne mogu pokriti papirologiju registracije i licenciranja i edukativnih seminara. Podrška su nam obični ljudi koji znaju cijeniti kako prezentujemo našu Kalesija i BiH na Evropskim i Svjetskim takmičenjima.”, kazao je Senad Osmanović, trener kluba borilačkih spotova “Golden team”.

Kup “Srbija Open” je prvi takmičarski događaj koji se odigraO po takmičarskom kalendaru WAKO i WAKO Evrope, posle duge pauze zbog pandemije virusa korona.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Evo zašto je pobjeda protiv Katara gotovo sigurna karta za nokaut faz …

Bakir Musić na Balkanskom prvenstvu istrčao najbolji ovosezonski rez …

Helena Chair: Oglas za posao

Putevi u BiH: Saobraća se po suhom kolovozu

Servisne informacije iz Živinica (24.6.2026.)

CLOSE
CLOSE