28.0407:55
Kalesija

Košarkaši BiH u petak putuju u Estoniju

Košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine u petak 12. avgusta otputovat će na turnir u Estoniji, javlja zvanična stranica Košarkaškog saveza BiH.

Do posljednjeg trenutka, zbog ogromnih troškova, bio je neizvjestan odlazak Zmajeva u ovu baltičku zemlju, ali problem je na kraju riješen.

“Prije svega se moramo zahvaliti našim domaćinima, Košarkaškom savezu Estonije, bez čije pomoći ne bismo mogli učestvovati na turniru. Sam turnir će itekako dobro doći našoj reprezentaciji, kako bi igrači podigli takmičarsku formu, a stručni štab napravio adekvatnu analizu”, ističe generalni sekretar Košarkaškog saveza BiH Amer Čolan.

Grad Tartu je mjesto održavanja turnira, a selekcija BiH će odmjeriti snage sa Estonijom i Belgijom.

rtvslon.ba

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Uprava policije MUP TK: Upozorenje građanima

Očistili 55 kilometara rijeke Krivaje

Putevi u BiH: Saobraća se po suhom kolovozu i uz dobru vidljivost

Servisne informacije iz Kalesije (28.4.2026.)

Novi vodni projekti za sigurnije i kvalitetnije vodosnabdijevanje: Kal …

CLOSE
CLOSE