21.1208:15
Kalesija

Mještani Hrasna uskoro će asfaltom biti spojeni sa Dubnicom

putOvih dana otpočela je realizacija projekta u vrijednosti od oko 180.000 KM, a riječ je o asfaltiranju dijela puta u Dubnici u dužini od oko 2.150 metara.

“Ovaj projekat je došao u Kalesiji zahvaljujući mom angažmanu i razgovorima sa ministrom povratka i raseljenih osoba FBiH  Adilom Osmanovićem  kao i sa ministrom Enverom Bijedićem, a riječ je o sredstvima za pomoć povtaznicima koji su se tu vratili odnosno onima iz Podrinja koji su tu kuće napravili kao i sredstvima od GSM licenci”, govori za naš portal načelnik Kalesije Rasim Omerović koji je zajedno sa saradnicima obišao radilište u Dubnici.

Načelnik nam je kazao i da će se on u Parlamentu FBiH zalagati da se Dubnica asfaltnim putem poveže sa Hrasnom što će skratiti sadašnju trasu za nekoliko kilometara i time mještanima Hrasna približiti centar Kalesije.

 

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Centralna mevludska svečanost povodom mubarek noći Lejletul-regaib u …

Čestitka općinskog načelnika i predsjedavajućeg Općinskog vijeća …

Dvije medalje za Bakira Musića na atletskom dvoranskom mitingu u Beog …

U Tuzli uhapšen višestruko traženi kriminalac: Zaplijenjena dva kil …

Gdje su Dani dijaspore i šta Kalesija danas nudi svojim ljudima?

CLOSE
CLOSE