25.0613:43
Kalesija

Džeko demantirao engleske medije: Nisam bacio medalju, ponosan sam na nju

Engleski mediji objavili su jučer informaciju, kako je bh. reprezentativac Edin Džeko svoju medalju koju je dobio jučer nakon osvajanja Community Shielda – bacio navijačima?!

Džeko je na svom “Twitteru” objavio fotografiju dobijene medalje.

“Nakon što sam osvojio naslove u FA kupu i Premiershipu, divno je imati i medalju pobjednika Community shielda”, napisao je Džeko.

Džeko će večeras stići u bazu naše “A” reprezentacije u Velsu, gdje će puleni Safeta Sušića u srijedu igrati prijateljsku utakmicu, što će im biti posljednja priprema pred start kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Brazilu 2014. godine.

Izvor: Avaz

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Udruženje “Nijemi krik” pokazuje da bolest nije kraj

Javni poziv za dodjelu poticaja za proljetnu sjetvu na područuju opć …

Potpisani Ugovori za dodjelu stipendija u Općini Kalesija

Vlada TK ulaže skoro 5 miliona KM u lokalne puteve: Kalesiji odobreno …

Iz štampe izašla Monografija KUD-a “Biser” Tojšići

CLOSE
CLOSE