23.0613:36
Kalesija

ViK Kalesija: Poziv za racionalno korištenje vode

Iz JP “Vododvod i kanalizacija Kalesija” uputili su apel/poziv za racionalno korištenje vode kojeg prenocimo u cjelosti

“Zbog izuzetno visokih temperatura posljednih dana, došlo je do enormnog
povećanja potrošnje vode. Apelujemo/Pozivamo građane koji se snabdijevaju iz javnog vodovodnog sistema, da vodu troše racionalno za uobičajne potrebe domaćinstva, te da vodu za piće ne koriste za punjenje bazena, zalijevanje bašta i slične aktivnosti.
Napominjemo da na raspolaganju ima dovoljno vode za piće za normalnu
potrošnju, a da neracionalna potrošnja vode može ozbiljno ugrozit
vodosnabdijevanje. Molimo naše korisnike za razumjevanje te se unaprijed zahvaljujemo za poštivanje ovog apela/poziva.”


Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Protestna vožnja autoškola u Tuzli

„Svjetsko na Adi“: Zajedničko gledanje utakmice BiH-Katar

Jasnija pravila za efikasniji rad: Vlada TK utvrdila izmjene Zakona o …

Nastavljeno potpisivanje ugovora za 3,05 miliona KM podrške Tuzlansko …

Živinice: Prijem za najuspješnije učenike

CLOSE
CLOSE