19.1209:18
Kalesija

Stanje na putevima

Na smanjenu vidljivost zbog magle, ovoga jutra upozoravamo vozače na putnim pravcima: Žepče-Maglaj, Teslić-Doboj-Tuzla, Livno-Glamoč, Lašva-Vitez- Novi Travnik, Kladanj-Vlasenica i Olovo-Srebrenik.
U jutarnjim satima moguća je poledica u planinskim predjelima, kao i na mostovima, vijaduktima i prilazima tunelima.
Kolovoz je mokar ili vlažan, a povećana je opasnost od odrona zemlje ili kamenja, pa vozače pozivamo na pojačan oprez. Izdvajamo dionice: Bihać-Bosanska Krupa, Sarajevo-Foča, Konjic-Mostar, Jajce-Banja Luka, Bugojno-Novi Travnik, Rogatica-Višegrad i Turbe-Karanovac.
Savjetujemo opreznu vožnju prilagođenu uslovima na putu i podsjećamo da je posjedovanje zimske opreme zakonski obavezno.
Na autoputu A-1 dionici Sarajevo zapad-Lepenica zbog aktivnog klizišta na lokalitetu Ban Brdo, saobraćaj je u tunelu Igman, kao i na mjestu radova, preusmjeren iz vozne u preticajnu traku.
Na graničnim prelazima zadržavanja nisu duža od 30 minuta.
Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Odbojkašice Bosne zatvaraju godinu gostovanjem u Srebreniku

Književno veče s Namikom Halilovićem
u BKC-u

Zrinjski pogotkom u 93. minuti osigurao evropsko proljeće

Stanje na putevima: Pojačane gradske gužve pred praznike, intenzivni …

Servisne informacije iz Kalesije (19.12.2025.)

CLOSE
CLOSE