28.0609:12
Kalesija

U Cafe baru “K-1” Kalesija u subotu otvaranje nargila cluba

Cafe Bar “K-1” posato je jedno od najboljih mjestazabave i noćnog života u Kalesiji. Menadžment kluba na oduševljen je posjetioca obezbijedio je muziku uživo dva dana u sedmici. Na tome nisu stali od subote u “K-1” dostupna i nargila. Svečano otvaranje kluba nargile je u subotu. Na dan otvaranja nargila je gratis za sve goste a ostalih dana košta samo 3 KM.

I Cafe bara “K-1” pozivaju vas na nezaboravan provod. Priuštite sebi noć za pamćenje i budite njihovi gosti u subotu. Osim nargile uživat ćete i u eksluzivno uređenom prostoru.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Planska isključenja električne energije na području Kalesije

Amila Tupković pozvana na okupljanje U-20 odbojkaške reprezentacije …

Najavljen 53. Sajam šljive u Gradačcu

Završena 19. redovna sjednica OV Kalesija

Srebrenica kroz objektiv koji nije zaboravljao: U Tuzli predstavljena …

CLOSE
CLOSE