25.0607:11
Kalesija

Za osiguranje skupova u julu MUP RS-a će formirati štab “Srebrenica 2011”


Na Kolegiju Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske donesen je zaključak o formiranju štaba „Srebrenica 2011“ koji će rukovoditi aktivnostima u vezi sa osiguranjem skupova u Srebrenici i Bratuncu u julu ove godine.

Na dan komemoracije u Potočarima, 11.07.2011. godine, očekuje se dolazak oko dvije stotine autobusa i više hiljada putničkih motornih vozila, koji će krenuti prema Srebrenici.

Organizirani prevoz će se uglavnom odvijati preko područja Tuzlanskog kantona prema Republici Srpskoj, do međuentitetske linije.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Ibrahimović o Alajbegoviću: Nova zvijezda se predstavila

Putevi u BiH: Saobraća se bez zastoja, uz dobre vremenske prilike

Servisne informacije iz Živinica (25.6.2026.)

Servisne informacije iz Kalesije (25.6.2026.)

Put koji boli vodi do najslađe pobjede

CLOSE
CLOSE