25.0414:22
Kalesija

Voditelj dnevnika na RTRS šokirao javnost: Tvrdi da je ISIL nastao u Bosni i Hercegovini

Voditelj dnevnika na RTRS šokirao je javnost nakon što je sinoć ustvrdio kako je ISIL začet u Bosni i Hercegovini, prenosi agencija Patria.

Zloglasna teroristička organizacija, koja zloupotrebljava islam i muslimane, odgovorna je za smrt više hiljada ljudi, a neke od njih su pogubili na najsvirepiji način. ISIL, također, stoji iza skoro svih samoubilačkih napada koji su se desili posljednjih mjeseci u Evropi. Voditelj dnevnika na RTRS sinoć je rekao kako je ISIL nastao u Bosni i Hercegovini.

rtrs dnevnik

– A da su u Bosni i Hercegevoni sjeme terorizma Allahovi ratnici zasijali još ‘90-ih godina prošlog vijeka pokazuje i početak suđenja bivšem komandantu trećeg korpusa… Armije RBiH Sakibu Mahmuljinu. Monstruozna ubistava srpskih zarobljenika uz ritualno odsijecanje glave pretača su aktuelnih likvidacija sa potpisom Islamske države – izgovorio je voditelj na Radio-televiziji Republike Srpske.

Izjava voditelja naišla je na osude na društvenim mrežama.

 

RTRS – da čovjek ostane bez riječi načinom na koji izvještava ova televizija! I da, ovo nije snimak iz 1992. Gledate dio večerašnjeg dnevnika PTPC-a.

Posted by Sanel Kajan on 23. ožujka 2016

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Usvojen Izvještaj o izvršenju budžeta općine Kalesija za period ja …

Usvojena Odluka o naknadama Općinskim vijećnicima

Usvojena Odluka o imenovanju prijedloga kandidata predsjednika i član …

Kalesijka Alma Kamerić ambasadorica žrijeba Evropskog prvenstva za j …

Usvojena Strategija prema mladima općine Kalesija za period 2026-2031 …

CLOSE
CLOSE