22.0615:30
Kalesija

Vijećnici na sjednicu OV Kalesija demonstrativno došli sa šljemovima

Vijećnici OO NiP u OV Kalesija Admir Karić i Mujo Mujkić na raspravi o rebalansu budžeta danas su stavili šljemove. Kako su objasnili šljemove su stavili iz razloga što je na prošloj odnosno 6. redovnoj sjednici sekretar u Organu uprave Mujo Tosunbegović govorio o projektima odnosno o Kalesiji kao gradilištu.

“Ja imam fobiju od gradilišta. Zato sam danas stavio šljem da se zaštitim. Ponio sam i jedan za sekretara kako bi on imao adekvatnu zaštitu” kazao je Mujkić.

Mujkić i Karić uključili su se o raspravu u budžetu. Admir Karić je istakao amandman da se sredstva od 65 hiljada KM namijenjena za povećanje naknada općinskim vijećnicima preusmjeri za gradsku dvoranu.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Kalesija domaćin tuning spektakla: Više od 440 prijavljenih vozila

Počela višednevna edukacija izborne administracije

Usvojen Pravilnik o povratu PDV-a na prvu nekretninu: Građani će mo …

Prva posjeta djeteta stomatologu: Kada i zašto?

U Jajićima berba lipe u punom jeku

CLOSE
CLOSE