12.0104:46
Kalesija

VIDEO/U OŠ “Rainci Gornji” obezbijedili više od 120 paketića za mališane u Domu za nezbrinutu djecu

Ispred Osnovne škole “Rainci Gornji” u jutarnjim satima ka Tuzli odnosno Domu za nezbrinutu djecu krenuo je kombi sa paketićima.
U paketiće su učenici pomenute škole, ali i njihovi roditelji i nastavnici osim slatkiša i igračaka spakovali i mnogo ljubavi.

Mjesec decembar u znaku je darivanja, poklona. Svakom djetetu veliku radost predstavljaju paketići.  Iz tog ali i drugih razloga u Osnovnoj školi “Rainci Gornji” i ove godine pokrenuta je akcija jedan slatkiš jedno dijete. Akcija je naišla na dobre reakcije kod učenika i njihovih roditelja te je prikupljeno slatkiša i igračaka za veliki broj paketića. Iz škole kažu das u se nadali da će uspjeti spakovati oko 50 paketića, međutim ta brojka je za duplo veća.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Mahrama, marama i farcule

U srijedu akcija dobrovoljnog darivanja krvi

Obilježenja 34. godišnjica Regionalnog savjetovanja Patriotske lige …

Nerminu punica Ferida donirala bubreg, dobio novu šansu za život

U većem dijelu zemlje saobraća se otežano i usporeno

CLOSE
CLOSE