18.0105:19
Kalesija

Vezirski grad Travnik krasit će novi hotel

Hotelski kapaciteti u vezirskom gradu Travniku će uskoro biti prošireni novom investicijom kompanije Bajra.

hotel-travnik

Ovo preduzeće koje je već vlasnik popularnog ugostiteljskog kompleska “Konak“, planira i izgradnju novog hotela “Lipa“ u samom centru grada, potvrđeno je za Faktor u ovoj kompaniji.

Idejni projektant hotela je travnički arhitekt Senad Ibrišimbegović. Novi hotel bi trebao imati 60 soba i deset apartmana, a u sklopu hotela će poslovati i moderno kino, nacionalni restoran te wellness centar.

Travnik je proteklih par godina zabilježio rast turističkih posjeta, a tokom zimske sezone blizina planine Vlašić kao i odlična gastronomska ponuda ovaj grad čine nezaobilaznom destinacijom u srednjoj Bosni.

hotel-travnik-2

hotel-travnik-3

 

(faktor.ba)

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Kalesija kao ekonomski tigrić: Konkursi na sve strane – a kukam …

Juniori OK Bosna demonstrirali snagu i izborili plasman na finalni tur …

Konzorcijum Logistika BiH: Ugrožen rad hiljada vozača i stabilnost r …

Upozorenje malih privrednika: Ne uvodite neustavne takse!

Vremenska prognoza

CLOSE
CLOSE