22.0623:17
Kalesija

Vakcinacija se od ponedjeljka nastavlja u ambulanti Tojšići i Domu zdravlja Kalesija

Iz JZU Doma zdravlja Kalesija stiglo je obavještenje za građane koje prenosimo u cjelosti:

“Obavještavamo građane općine Kalesija da će se se vakcinacija protiv COVID19 na našoj općini nastaviti i u narednom periodu te pozivamo građane koji se do sada nisu vakcinisali iz bilo kojeg razloga da se odazovu na vakcinaciju kako bi podigli individualni i kolektivni imunitet naših građana.

Vakcinacija se od ponedjeljka 20.09.2021.godine se nastavlja u :

  1. Ambulanta Tojšići
  2. Centralni objekat Doma zdravlja Kalesija

Od ponedjeljka se vakcinacija ne vrši u sportskoj dvorani u Kalesiji.

Obavještavamo građane da se mogu vakcinisati svi građani bez obzira na registraciju u timove porodične medicine, mogu se vakcinisati i građani koji nemaju zdravstveno osiguranje.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Kalesija domaćin tuning spektakla: Više od 440 prijavljenih vozila

Počela višednevna edukacija izborne administracije

Usvojen Pravilnik o povratu PDV-a na prvu nekretninu: Građani će mo …

Prva posjeta djeteta stomatologu: Kada i zašto?

U Jajićima berba lipe u punom jeku

CLOSE
CLOSE