28.0620:13
Kalesija

Uspješan vikend za kalesijske atletičare

U Derventi je održano pjedinačno i ekipno prvenstvo u krosu. Na pomenutom takmičenju nastupilo je više od 140 takmičara iz 21 kluba. U kategoriji pionirki Semina Mujanović( Atletsako rekreativbi klub Banovići) osvojila je prvo mjesto, a Amna Musić (AK Sloboda Tehnograd) drugo mjesto, što znači da su na pobjedničom podiju bile dvoje Kalesijke.

Uspješan vikend bio je i za Bakira Musića (AK Sloboda Tehnograd), koji je nastupio na Međunarodnom atletskom mitingu u Dubrovniku. Iako junior, Bakir je nastupao za seniore i osvojio drugo mjesto u kategoriji 60 m. Učeće u Dubrovniku uzelo je više od 700 učesnika iz 5 zemalja.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Centralni program manifestacije 516. Dani Ajvatovice

Večeras počinje nokaut faza SP: Parovi i satnica utakmica šesnaesti …

Planska isključenja električne energije na području Kalesije

Amila Tupković pozvana na okupljanje U-20 odbojkaške reprezentacije …

Najavljen 53. Sajam šljive u Gradačcu

CLOSE
CLOSE