23.0616:05
Kalesija

U Srebrenici nakon nekoliko godina ponovo otvorena pekara

U Srebrenici, gradu koji posljednjih godina nije imao nijednu pekaru, ponovo je otvorena jedna poslovnica.

Vlasnik pekare “Klas”, Đorđe Radić, rekao je da pored raznih vrsta peciva i hljeba, u ponudi imaju pite slane kao i slatke, piše RTV Srebrenica.

“Za početak pokretanja biznisa zaposlen je jedan radnik, a iskreno se nadam pozitivnom poslovanju. Nudimo sve vrste peciva, pite i sendviče, a cijene su prilagođene svima”, istakao je Radić.

Srebrenica posljednjih nekoliko godina nije imala nijednu pekaru. Stoga otvaranje prve pekare je od velikog značaja za sve stanovnike jer će imati priliku kupiti vrući svježi proizvodi.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Protestna vožnja autoškola u Tuzli

„Svjetsko na Adi“: Zajedničko gledanje utakmice BiH-Katar

Jasnija pravila za efikasniji rad: Vlada TK utvrdila izmjene Zakona o …

Nastavljeno potpisivanje ugovora za 3,05 miliona KM podrške Tuzlansko …

Živinice: Prijem za najuspješnije učenike

CLOSE
CLOSE