22.0620:59
Kalesija

U OŠ „Kalesija“ održana radionica o prevenciji vršnjačkog nasilja

Jučer je u prostorijama OŠ „Kalesija“ Kalesija održana radionica pod nazivom „Vršnjačko nasilje – prevencija vršnjačkog nasilja“, kao nastavak aktivnosti u okviru kampanje „Mart – mjesec borbe protiv svih oblika nasilja u odgojno-obrazovnim ustanovama Tuzlanskog kantona“.

Radionicu je realizovala JU Centar za socijalni rad Kalesija u saradnji sa OŠ „Kalesija“ Kalesija, s ciljem podizanja svijesti učenika o prepoznavanju i prevenciji vršnjačkog nasilja, te značaju nenasilne komunikacije i pravovremenog reagovanja.

Aktivnost su realizovale Emina Ćatić, diplomirani pedagog-psiholog i stručni saradnik u Centru za socijalni rad, i Meliha Mešanović, bachelor psihologije – pripravnik, navedeno je iz CZSR Kalesija.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Kalesija domaćin tuning spektakla: Više od 440 prijavljenih vozila

Počela višednevna edukacija izborne administracije

Usvojen Pravilnik o povratu PDV-a na prvu nekretninu: Građani će mo …

Prva posjeta djeteta stomatologu: Kada i zašto?

U Jajićima berba lipe u punom jeku

CLOSE
CLOSE