26.0601:44
Kalesija

Tramvaj iskočio iz šina u sarajevskom naselju Marijin Dvor

U sarajevskom naselju Marijin Dvor danas je u poslijepodnevnim satima došlo do iskakanja tramvaja iz šina zbog čega je obustavljen tramvajski saobraćaj prema Baščaršiji.
Kako saznajemo iz GRAS-a, saobraćaj prema centru grada bi trebao biti regulisan u narednih pola sata, a tramvaji sada voze na relaciji Željeznička stanica – Ilidža.

Razlozi iskakanja tramvaja iz šina nisu još poznati. U ovoj saobraćajnoj nesreći, na sreću, niko nije povrijeđen.

U ovom dijelu glavnog grada BiH formirale su se velike gužve, a saobraćaj bi trebao biti rasterećen nakon normalizacije tramvajskog saobraćaja. Pripadnici sarajevske policije izašli su na mjesto nesreće.

Izvor: klix.ba

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Udruženje “Nijemi krik” pokazuje da bolest nije kraj

Javni poziv za dodjelu poticaja za proljetnu sjetvu na područuju opć …

Potpisani Ugovori za dodjelu stipendija u Općini Kalesija

Vlada TK ulaže skoro 5 miliona KM u lokalne puteve: Kalesiji odobreno …

Iz štampe izašla Monografija KUD-a “Biser” Tojšići

CLOSE
CLOSE