30.0701:16
Kalesija

Tešanjska voda “Esperanza” dobitnik zlatne medalje u SAD-u

Tešanjska mineralna voda “Esperanza” je na 22. međunarodnom sajmu voda u Berkeley Springsu u SAD-u, održanom od 23. do 25. februara, već drugi put proglašena najboljom vodom na svijetu za 2012. godinu te je nagrađena zlatnom medaljom za kvalitet.

“Esperanza” je dobitnik ovogodišnjeg ”Oscara voda” pored poznatog francuskog Perriera, koji je osvojio treće mjesto, saopćeno je iz kompanije Tešanjska vrela.

Tešanjska vrela d.o.o. će u martu, pored “Tešanjskog dijamanta”, početi distribuciju i “Esperanze” na tržištu BiH, koja se do sada pakovala samo za poznate kupce izvan BiH.

Kupcima će ova voda biti dostupna u pakovanjima od 1,5 litar, 0,33 litra i 0,25 litara.

Do sada su iz Tešanjskih vrela s ovog sajma nagrađivani za “Tešanjski dijamant” 2005, 2007. i 2011. godine bronzom, dok je “Esperanza” dobitnik 2007. godine srebra, te 2011. i ove godine zlatne medalje.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Za 18 projekata u oblasti saobraćaja izdvojeno gotovo 40.000 KM

Planska isključenja električne energije na području Živinica

Za vikend tradicionalni „Slogin turnir“

Bingo Group nastavlja sponzorstvo Sarajevo Film Festivala: Filmske pro …

Zajednička izjava načelnika/ca i gradonačelnika/ca partnerskih zaje …

CLOSE
CLOSE