27.0311:39
Kalesija

SUD BiH: Određen pritvor sutkinji Miletić, Rami Brkiću i Senadu Šabiću

Sud Bosne i Hercegovine odredio je jednomjesečni pritvor sutkinji Suda BiH Azri Miletić, bivšem komesaru MUP-a Unsko-sanskog kantona Rami Brkiću te Senadu Šabiću.

miletic_28215

 

Sutkinja Miletić osumnjičena je za primanje mita, a Brkić i Šabić, protiv kojih se u Sudu BiH vodi proces, za davanje dara ili drugih oblika koristi.

“Sud BiH odredio je pritvor za svo troje osumnjičenih u ovom predmetu i prema toj odluci pritvor im može trajati do 25. marta. Pritvor je određen zbog bojazni da bi osumnjičeni na slobodi mogli uništititi, izmijeniti ili krivotvoriti dokaze bitne za istragu u ovom predmetu, odnosno da bi mogli utjecati na svjedoke u ovom slučaju”, potvrđeno je za Faktor.ba u Sudu BiH, piše Faktor.ba.

Ramić, Šabić i Miletić uhapšeni su u srijedu u akciji kodnog naziva “Čekić”, sprovedenoj po nalogu i naredbi Tužilaštva, odnosno Suda BiH.

 

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Alajbegović potpisao za Bayer Leverkusen nakon magične noći u Cardi …

U UKC Tuzla urađena kadaverična transplantacija bubrega i dvije rož …

Rukometna reprezentacija BiH saznala rivale u kvalifikacijama za Euro

U OŠ „Kalesija“ održana radionica o prevenciji vršnjačkog nasi …

Snijeg pravi probleme vozačima na pojedinim putnim dionicama

CLOSE
CLOSE