27.0403:15
Kalesija

Stanje na putevima: Upozoravamo na mokar i klizav kolovoz

Na većini puteva u BiH ovoga jutra upozoravamo na mokar i klizav kolovoz, kao i na učestale odrone. Savjetujemo oprezniju vožnju, prilagođenu trenutnim uvjetima i stanju na putevima.
Na magistralnom putu M-5 Sarajevo-Pale (Ljubogošta-Pale) u toku su radovi u tunelu Kalovita Brda, zbog čega je saobraćaj obustavljen i odvija se obilaznicom u neposrednoj blizini.
Od ostalih puteva sa aktuelnim radovima izdvajamo magistralne puteve M-18 Stupari–Kladanj i M-4 Simin Han-Kalesija, kao i magistralni put M-17 lokalitete Donji Hadžići i Drivuša.
Zbog radova sporije se saobraća i na regionalnim putevima R-469 Živinice-Međaš i R-461 Srebrenik-Donja Orahovica.
Na graničnim prelazima ovoga jutra nema dužih zadržavanja. Danas počinju radovi u Hrvatskoj na GP Stara Gradiška-Bosanska Gradiška, tako da će vozila u narednih mjesec dana saobraćati usporeno, zbog suženog kolovoza
Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Učenici OŠ “Kalesija” opet državni prvaci iz Islamske v …

Alarm iz Kruga 99: Mladi odlaze, tržište bez pravila, a ekonomija po …

Za svršenike 277. generacije Behram-begove medrese proučena ikrar do …

Mladost dočekuje lidera, Bosna gostuje u Orahovici

10. „Živinička trka – dr. Samir Kamenjaković“ najavljena za 6 …

CLOSE
CLOSE