18.0105:24
Kalesija

Stanje na putevima

Zbog nižih temperatura u planinskim predjelima skrećemo pažnju na moguću poledicu. Vozače upozoravamo i na učestale odrone zemlje ili kamenja.

Na svim dionicama savjetujemo maksimalno opreznu vožnju i napominjemo da je posjedovanje zimske opreme obavezno.Na smanjenu vidljivost  zbog magle upozoravamo na putnim pravcima: Ormanica-Gradačac, Olovo-Šićki Brod, Kladanj-Vlasenica i Bugojno-Novi Travnik, kao i šire područje SarajevaU toku su sanacioni radovi na dionici magistralnog puta Sarajevo-Vogošća u ulici Alipašina (od raskrsnice za stadion “Asim Ferhatović Hase” do naselja Šip) zbog čega vozila iz pravca Sarajeva saobraćaju usporeno, jednom trakom, dok se vozila iz pravca Vogošće preusmjeravaju na alternativni pravac (kroz ulicu Jukićeva).

Na magistralnom putu Jajce-Donji Vakuf zbog radova u tunelu Skela, tokom dana saobraća se naizmjenično, jednom trakom. U noćnim satima (22-06 sati) saobraćaj se obustavlja i preusmjerava na obilaznicu oko tunela.

Sporije zbog radova saobraća se i na dionici autoputa A-1 Zenica sjever-Zenica jug, kao i na magistralnom putu Živinice-Stupari.

Na graničnim prelazima zadržavanja nisu duža od 30 minuta.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Kalesija kao ekonomski tigrić: Konkursi na sve strane – a kukam …

Juniori OK Bosna demonstrirali snagu i izborili plasman na finalni tur …

Konzorcijum Logistika BiH: Ugrožen rad hiljada vozača i stabilnost r …

Upozorenje malih privrednika: Ne uvodite neustavne takse!

Vremenska prognoza

CLOSE
CLOSE