29.0323:11
Kalesija

Stanje na putevima

Kolovoz je ovoga jutra pretežno mokar ili vlažan, a pažnju skrećemo i na učestale sitnije odrone zemlje ili kamenja. Na svim dionicama savjetujemo opreznu vožnju, prilagođenu uslovima na putu.
Zbog izvođenja radova na izgradnji obilaznice Donji Vakuf, saobraćaj je obustavljen na raskrsnici magistralnih puteva (M-5 i M-16) u Donjem Vakufu i preusmjeren na privremenu obilaznicu.


Na magistralnom putu Jajce-Donji Vakuf zbog radova u tunelu Skela, tokom dana saobraća se naizmjenično, jednom trakom. U noćnim satima (22-06 sati) saobraćaj se obustavlja i preusmjerava na obilaznicu oko tunela.
Sporije, zbog radova, saobraća se na dionici autoputa A-1 Zenica jug-Zenica sjever, kao i na magistralnim putevima: Bihać-Bosanski Petrovac (dionici Ripač-Dubovsko), Tuzla-Lukavac, Žitomislići-Počitelj (Ševaš Njive) i Donji Vakuf-Travnik (Komar).


Povodom održavanja penjačkog festivala, “Drill and Chill Festival”, u kanjonu “Tijesno”, još danas (17.09.) od 11 do 11:45 sati dolazi do obustave saobraćaja na magistralnom putu Banja Luka-Jajce, dionici Karanovac-Crna Rijeka. Za vrijeme obustave, vozila mogu saobraćati alternativnim pravcem  preko Čađavice.
Na graničnim prelazima zadržavanja nisu duža od 30 minuta.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Snijeg srušio štalu porodice Hasanović, uginuo veliki broj ovaca

Ministarstvo obrazovanja TK kontinuirano prati situaciju u vezi s nast …

Kemal Ademović napustio stranku Narod i pravda

Snijeg izazvao ekstremna opterećenja i kvarove na elektroenergetskoj …

Program manifestacije “Dani otpora Kula Grad – Zvornik 2026 …

CLOSE
CLOSE