19.1221:24
Kalesija

Sportske igre mladih u Kalesiji: Takmičenje u košarci, nogometu i odbojci

Nakon Dana sporta na kojem su učestvovale osnovne škole od 1. do 5. razreda, a kojim se obilježio Dan općine Kalesija, u ponedjeljak, 24. juna, su nastavljene Sportske igre mladih i to u nogometu, košarci i odbojci.

Sportske igre mladih počele su kvalifikacionim turnirom u 9.00 sati. Danas će se u Kalesiji igrati završnica regionalnog takmičenja, na kojoj učestvuju i ekipe koje su ranije obezbjedile plasman na završnicu. Oni koji pobjede, odlaze na završnicu Sportskih igara mladih koje će se održati u Sarajevu.

Rezultati košarka ( 3×3) -2009. godište i mlađi:

  1. mjesto “Korki”

2. mjesto “Gazije”

3. mjesto “Vatreni koš”

Rezultati fudbal- 2008 godište i mlađi:

  1. mjesto FK Bosna Kalesija

2. mjesto AFC Fenix Kikači

U sali MSŠ Kalesija u toku je takmičenje u odbojci i nastupaju ekipe OK Bosna Kalesija i OK Kings Srebrenik (2009. godište i mlađi)

U SRC Bosna Kalesija u 12:00 sati počelo je takmičenje u nogometu 2013. godište i mlađi, a od 14:00 sati igrat će se i odbojka na pijesku.

Sportske igre mladih jedna je vodećih svjetskih sportskih amaterskih manifestacija za djecu i mlade koja ima za cilj promociju prijateljstva, solidarnosti i fair playa.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

PU Živinice: U pretresu pronađena opojna droga, jednom licu oduzeta …

Liga mladih KSTK: Omladinske selekcije Bosne gostuju u Živinicama

Devetnaesta Večer Kur’ana u Džamiji “Kralj Abdullah” 

Posjetom bh. rekordera Bakira Musića OŠ Vukovije uspješno okončan …

Poništen javni oglas za prijem namještenika u radni odnos u Općinsk …

CLOSE
CLOSE