25.0619:39
Kalesija

Spahić za francuske medije: “Napuštam Montpellier, sljedeće sezone želim igrati u Engleskoj”


Bh. reprezentativac Emir Spahić je francuskim medijima priznao da će sljedeće sezone napustiti Montpellier, iako sa ovim klubom ima ugovor do 2014. godine. Emir je potvrdio i da će vjerovatno igrati u nekoj drugoj ligi, a to bi mogla biti i engleska Premier liga.

Spahić je trenutno suspendovan na čak sedam utakmica, te neće nastupiti ni u subotnjem finalu francuskog kupa protiv Marseillea.

“Sljedeće sezone ću sigurno igrati u nekoj drugoj ligi. Prednost ima engleska Premier liga, ali imam još nekoliko ponuda”, potvrdio je Spahić.

Francuski mediji pišu da bi sljedeći klub u kojem bi Spahić mogao zaigrati zapravo Aston Villa, koja je i dalje zainteresovana za bh. reprezentativca.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Udruženje “Nijemi krik” pokazuje da bolest nije kraj

Javni poziv za dodjelu poticaja za proljetnu sjetvu na područuju opć …

Potpisani Ugovori za dodjelu stipendija u Općini Kalesija

Vlada TK ulaže skoro 5 miliona KM u lokalne puteve: Kalesiji odobreno …

Iz štampe izašla Monografija KUD-a “Biser” Tojšići

CLOSE
CLOSE