17.1211:13
Kalesija

SOS kredit za ULTRA korisnike BH Telekoma

Posebna usluga BH Telecoma ”SOS kredit” aktivirana je danas za prepaid/Ultra korisnike BH Mobile mreže.

Usluga podrazumijeva dodjelu jednokratnog SOS kredita (zaduženja na Ultra računu) u iznosu od dvije KM aktivnom Ultra korisniku koji, zbog stanja elementarne nepogode u BiH, ne može dopuniti svoj Ultra račun na uobičajen način, saopćeno je iz BH Telecoma.

Aktivacija SOS kredita će se vršiti na zahtjev korisnika, upućivanjem poziva sa broja koji se želi dopuniti na kratki broj 1444 za podršku korisnicima.
Preduvjet za korištenje SOS kredita je da je pozivalac aktivan BH Telecomov korisnik bar godinu dana, te da na svom računu posjeduje manje od 0,20 KM.

Datum važenja SOS kredita je 30 dana, a prilikom izvršenja nadopune Ultra računa bit će uračunato negativno stanje računa, odnosno aktivirano zaduženje koje će biti umanjeno od iznosa nadopune.

Akcija SOS kredita će trajati dva mjesec.

Pratite Kalesija Online na Facebooku

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Obilježena treća godišnjica osnivanja Aktiva žena džemata Vukovij …

Suđenje za zločine na području Zvornika: Tenkovi početkom juna 199 …

Općinski sud u Živinicama: Javni oglas za popunu upražnjenog radnog …

Irfan Peljto na užem spisku sudija koji konkurišu za Svjetsko prvens …

Gazibegović napustio Keln i vratio se u Šturm

CLOSE
CLOSE