17.0120:44
Kalesija

Senad Šmigalović nosilac SDA liste za OV Kalesija

Nakon što su Ismeta Mešića zvanično predstavili kao kandidata ispred Stranke demokratske akcije za načelnika Kalesije, u ovoj stranci su sinoć “poredali” i listu za Općinsko vijeće.

Tako će na čelu liste ili nosilac biti Senad Šmigalović iz Tojšića.

senad

“Mi smo kompletirali listu uključujući i nacionalne manjine. Sve kanidate ćemo predstaviti u toku naredne sedmice”, kazao je za NTV predsjednik OO SDA Kalesija Halil Jahić.

Inače Senad Šmigalović je diplomirani pravnik i student postdiplomskog studija odsijek “Građansko pravo” Univerzitet Sarajevo. Oženjen je i otac je troje djece. Do sada je obavljao niz vrlo odgovornih funkcija sa iskustvom u struci od deset godina.

Od “starih” vijećnika koji su sada u OV ispred SDA na ovogodišnjoj listi su Adnan Kamerić, Hasiba Kurtić i Nermin Mešić.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Kalesija kao ekonomski tigrić: Konkursi na sve strane – a kukam …

Juniori OK Bosna demonstrirali snagu i izborili plasman na finalni tur …

Konzorcijum Logistika BiH: Ugrožen rad hiljada vozača i stabilnost r …

Upozorenje malih privrednika: Ne uvodite neustavne takse!

Vremenska prognoza

CLOSE
CLOSE