09.mar.2017
Vlasnik kompanije UNIS TOK Sead Džafić sa kćerkom Almom Džafić-Tarabić upriličio je jučer podjelu poklona, ali i druženje za uposlenice ove firme u povodu 8.marta Dana žena.

“Mi svake godine organiziramo za naše uposlenice ovakvo nešto. Ove godine smo odlučili da uz prigodne poklone to budu i šolje koje smo naručili i na taj način pomogli u liječenju djevojčice Iris Ključić iz Tuzle“, govori za NEON Televiziju Alma Džafić-Tarabić.
Ona ističe da je na ovaj način napravljena dvostruka korist, odnosno obradovane su i žene iz ove firme, ali i mala Iris kojoj je UNIS TOK i ranije pomogao novčano.

Džafić je ljepšoj polovini u UNIS TOK-u uručio poklone, a zatim je slavlje nastavljeno u kalesijskom objektu Piemonte gdje se i zaigralo i zapjevalo uz zajednički ručak.




(Sponzorisan članak)
