17.1213:42
Kalesija

Putevi u BiH: Usljed porasta temperature učestali su odroni i na dionici puta Simin Han-Kalesija

Zbog kiše koja je padala tokom noći ili još uvijek pada saobraća se po vlažnom ili mokrom kolovozu. Magla mjestimično smanjuje vidljivost na putu Bosanski Petrovac-Oštrelj-Drvar. Upozoravamo i na povremeno jak vjetar i savjetujemo oprezniju vožnju, prilagođenu trenutnim uvjetima i stanju na putevima.

Usljed porasta temperature učestali su odroni, a izdvajamo puteve: Bihać-Srbljani-Bosanska Krupa, Crna Rijeka-Jajce-Donji Vakuf, Bugojno-Kupres, Kladanj-Vlasenica, Simin Han-Kalesija, Turbe-Karanovac i Sarajevo-Foča, kao i prevoje Rostovo (Novi Travnik-Bugojno) i Makljen (Prozor-Gornji Vakuf/Uskoplje).

Zbog radova na mostu na ulazu u Sanski Most iz pravca Ključa, kod Vodenog parka, saobraćaj je obustavljen i preusmjeren na obilaznicu.

U toku su i radovi na magistralnim putevima Grude-Vitina i Čevljanovići-Nišići, a na mjestima izvođenja radova saobraća se naizmjenično, jednom trakom.

Zbog izvođenja radova na sanaciji magistralnog puta Bosanska Gradiška-Klašnice i izgradnje tri kružna toka na dionici Klašnice-Nova Topola izmijenjen je režim u saobraćanju.

Na graničnim prelazima nema dužih zadržavanja za putnička vozila.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

MUP TK će povodom predstojećih praznika intenzivirati aktivnosti na …

Potpisani ugovori za stipendiranje 39 učenika koji su upisali jedno o …

Radna akcija u Kraljevićima: Zamijenjene dotrajale table s nazivima u …

Obilježena treća godišnjica osnivanja Aktiva žena džemata Vukovij …

Suđenje za zločine na području Zvornika: Tenkovi početkom juna 199 …

CLOSE
CLOSE