17.0322:36
Kalesija

PU Živinice: Lišen slobode zbog Prevare

PU/PS Živinice zaprimila je prijavu od uposlenika firme rent-a-car na području općine Živinice da je dana 21.12.2016.godine iznajmio putničko motorno vozilo vlasnika navedene firme osobi za koju sumnja da isto neće vratiti jer se lažno predstavila.

Radeći po navedenoj prijavi, službenici PU Živinice su došli do saznanja da je mogući izvršilac navedenog krivičnog djela M.Š., rođen 1993.godine iz Zvornika, kojem je istog dana oduzeta sloboda od strane službenika SJB Zvornik, nakon čega je priveden u službene prostorije PU Tuzla radi kriminalističke obrade. O događaju je obaviješten dežurni tužilac, dok su potrebne mjere i radnje na dokumentovanju krivičnog djela preduzeli službenici OKP PU Živinice.

Nakon kompletiranja predmeta, Kantonalnom tužilaštvu TK-a je dostavljen izvještaj protiv M.Š. zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivično djelo „Prevara“ iz člana 294. stav 1. Krivičnog zakona Federacije BiH./MUP TK/

Lažnim dokumentima iznajmio kombi vozilo u Brčkom, a zatim se gubi svaki trag

Hapsenje-lisice-ruke-privodjenje-1-620x350

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Prva liga TK: Memić rastužio dojučerašnje saigrače, poraz Krušik …

Predavanje o genocidu u Srebrenici u srednjoj školi u Luksemburgu

Sutra obilježavanje Dana općine Sapna

Historijski trenutak za kalesijski sport: Mlade kalesijske košarkaši …

MIZ Kalesija: Centralni vjerski program povodom Dana šehida održat …

CLOSE
CLOSE