Kalesija

Proveo u BiH 14 dana i poklonio svijetu zapanjujuću video razglednicu

Zahariz Khuzaimah, putujući fotograf i pustolov iz Malezije, biciklom putuje svijetom, a nedavno je posjetio i Bosnu i Hercegovinu.

U našoj državi je proveo dvije sedmice, te napravio seriju predivnih fotografija, film o životu u Cazinu, a donosi nam još jedan uradak – videorazglednicu iz Bosne i Hercegovine u kojoj možete vidjeti snimke iz Sarajeva, Mostara, Jajca, Bihaća, Cazina i drugih mjesta, pišu “Bišćani“.

“Prije posjete nekoj zemlji preferiram da ne pravim nikakve planove niti istraživanja, nemam nikakva očekivanja i volim da se iznenadim. Ipak, moja kratka posjeta BiH ispala je odlično. Vidio sam toliko mnogo predivnih mjesta, zanimljivog historijskog znamenja, prijateljski nastrojenih i iskrenih ljudi, a hrana je veoma dobra i jeftina”, istakao je Zahariz.

Pogledajte video koji vas neće ostaviti ravnodušnima:

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Osnovana Fondacija “Aldina Jahić” na dan kada je trebala …

Živinice: Predstava i pokloni za oko 500 prvačića

Poznato gdje će i kada Zmajevi igrati utakmice Svjetskog prvenstva ak …

Turizam u BiH u porastu: U oktorbu broj turista veći za dva posto u o …

Priča o snazi majčinske ljubavi: Suadi Selmanović iz Jajića majka …

CLOSE
CLOSE

sltr88

slotter88