08.0408:34
Kalesija

Predstavnici Centra za socijalni rad Kalesija učesnici radionice “Socijalna anamneza i strateško planiranje”

Savez socijalnih radnika Federacije Bosne i Hercegovine uz podršku OSCE Mission to Bosnia and Herzegovina organizovao je dvodnevnu radionicu na temu: “Socijalna anamneza i strateško planiranje”.

Učesnici na radionici su predstavnici kantonalnih udruženja socijalnih radnika iz Federacije, kao i Fakultet Političkih Nauka Sarajevo. Među učesnicima našli su se i predstavnici kalesijskog Centra za socijalni rad.

Radionici je prisustvovao ministar u Vlada Federacije Bosne i Hercegovine, Adnan Delic zajedno sa savjetnikom Tarik Smailbegović, koji je prisutnima prezentovali aktivnosti Federalno ministarstvo rada i socijalne politike kao i planove za naredni period i spremnost da podrži inicijative koje će unaprijediti rad službi i ustanova socijalne zaštite a time i uposlenika.

Ministar Delić je istakao značaj saradnje sa Savezom kao značajnom partneru u procesima unaprijeđenja položaja socijalnih radnika u Federaciji BIH.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Općina Kalesija: Čestitka povodom Međunarodnog dana Roma

Putevi u BiH: Saobraća uz dobre vremenske uslove

Servisne informacije iz Kalesije (8.4.2026.)

Javni poziv za izbor najboljeg kratkog videa na temu “Kalesija & …

NEON Solucije: Obavještenje o privremenom prekidu usluga u Kalesiji C …

CLOSE
CLOSE