15.0612:19
Kalesija

Predstava “Test ljudskosti” oduševila mališane u živiničkom BKC-u

Predstava “Test ljudskosti” je treća odigrana predstava u okviru 7. Festivala umjetnosti za djecu koja je jučer oduševila najmlađe uz jasnu poruku i pouku koju opravdava sam naziv predstave.

Produkcija ove predstave je Udruženje “Pozorište mladih Tuzle” Tuzla čoju režiju i pedagoški rad s grupom potpisuje Amila Beširović.
Zahvaljujemo se Menadžmentu škole, nastavnicima i učenicima JU Prva osnovna škola Živinice na organizovanoj posjeti nekoliko njihovih odjeljenja a iskreno se nadamo da su svi prisutni spoznali poruku koju su im ovi mladi glumci dočarali kako se ljudski i humano treba ophoditi sa životinjama, prvenstveno psima lutallicama, navedeno je na zvaničnoj stranici BKC Živinice.


Sve predstave tokom ovog festivala, čiji je domaćin BKC Živinice, su edukativnog karaktera prilagođene određenom uzrastu djece koje će igrati na velikoj sceni i naredna dva četvrtka.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Balon iz Mađarske sletio u Doboj Istok: Mala priča koja je spojila d …

“Riječi teško mogu opisati osjećaj kada naši dragi reprezent …

Vlada TK uspostavlja novi sistem javnog prijevoza koji donosi jeftinij …

Muslimani ulaze u Novu godinu: Večeras nastupa 1448. hidžretska godi …

Senad Zulić savladao jedan od najzahtjevnijih biciklističkih izazova …

CLOSE
CLOSE