05.0319:20
Kalesija

Predavanje i druženje za omladinu u džematu Hrasno Donje

Dana 16. novembra 2025. godine započeo je serijal predavanja i druženja omladinaca u džematu Hrasno Donje. Večeras se lokalnim omladincima, pridružila omladina iz džemata Seljublje i Dubnica.

Nakon uvodnog ašereta i obraćanja domaćina Muamer ef. Bukvarevića, imama džemata Hrasno Donje, kratke a sadržajne poruke su uputili imami Damir ef. Požegić, Muhamed ef. Burić i Amel ef. Habeš. Imami su govorili o inspirativnim omladincima iz vremena ashaba, o mladosti Muhamed a.s, kao i snažnim inspirativnim biografijama mladića koji su održali svjetlo vjere i slobode u našoj domovini.

Nakon predavanja, druženje je nastavljeno uz sohbet, i planove za naredno druženje, prisutni su anketirani na koju temu žele slušati i razgovarati na sledećem okupljanju u mjesecu decembru, navedeno je iz MIZ Kalesija.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Općina Sapna: Javni poziv za dodjelu sredstava za sufinansiranje proj …

Udruženje “Srcem za Podrinje” organizuje omladinski iftar …

Grad Živinice organizovao tradicionalni iftar sa privrednicima

U Kalesiji i zvanično počele „Sportske igre mladih“, veliki doga …

UIO: Oduzeta roba namijenjena za internet prodaju u vrijednosti od 205 …

CLOSE
CLOSE