27.0411:12
Kalesija

Potpisivanje ugovora sa stipendistima u Općinama iz kojih dolaze

stipendije11Zbog iskazanog interesa, te smanjivanja troškova učenika i njihovih roditelja, Ministarstvo za boračka pitanja Tuzlanskog kantona obavještava učenike iz reda boračkih kategorija koji su ostvarili pravo na stipendiju Ministarstva, da će ugovore o stipendiranju od srijede (24.06.2015.godine) moći potpisati u službama za boračko – invalidsku zaštitu u općini gdje imaju pijavljeno mjesto prebivališta.

Zbog distribucije materijala prema općinama ugovori se neće moći potpisati u ponedjeljak i utorak (22. i 23. juna).

Studenti će svoje ugovore i dalje potpisivati u prostorijama Ministarstva za boračka pitanja TK (ul. Rudarska 65 u Tuzli).

Napominjemo da će se za sve učenike i studente koji do 13. jula 2015. godine ne potpišu ugovore o stipendiranju smatrati da su odustali od stipendije.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

MIZ Zvornik: Održano takmičenje za 2025/26 mektebsku godinu

Potvrđen rival Zmajeva uoči početka Mundijala

Uspješan nastup Karate kluba Bosna Kalesija u 2. kolu Lige Tuzlanske …

BiHAMK: Tokom dana pojačan promet vozila na svim važnijim putnim pra …

Servisne informacije iz Kalesije (27.4.2026.)

CLOSE
CLOSE