23.0618:56
Kalesija

Poklon prvom oslobođenom gradu: Za 1.mart na Visu će se zavioriti zastava Bosne i Hercegovine

Načelnik općine Kalesija Sead Džafić građanima naše općine za 1.mart Dan nezavisnosti poklonit će na brdu Vis državnu zastavu koja će da se viori u narednom periodu.

“1.mart je jako bitan za našu domovinu. Želimo da Kalesija kao prvi oslobođeni grad ima državno obilježje koje će biti vidljivo 24 sata dnevno”, govori načelnik Sead Džafić.

On je kazao također da 1.mart treba da se obilježava na teritoriji cijele BiH, jer je većina građana tog dana na Referendumu kazala da želi da živi u nezavisnoj BiH koja će biti država svih njenih građana bez obzira na ime i vjeru.

Kako NEON Televizija saznaje zastava će biti površine 32 kvadrata.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Protestna vožnja autoškola u Tuzli

„Svjetsko na Adi“: Zajedničko gledanje utakmice BiH-Katar

Jasnija pravila za efikasniji rad: Vlada TK utvrdila izmjene Zakona o …

Nastavljeno potpisivanje ugovora za 3,05 miliona KM podrške Tuzlansko …

Živinice: Prijem za najuspješnije učenike

CLOSE
CLOSE