25.0208:40
Kalesija

Počinje treći krug Premijer lige BiH

Sezona u elitnom rangu bh. fudbala ulazi u posljednju trećinu. Danas i sutra igraju se utakmice 23. kola.

Današnji program otvaraju Zrinjski i Sloboda od 16:30 sati. Zanimljivo je da su ova dva tima igrali i u poslednjem kolu regularnog dijela prvenstva, također u Mostaru, a Zrinjski je slavio sa 3:2.

Od 18:30 sati na Pecari hercegovački derbi igraju Široki Brijeg i Velež. Nedavno su ova dva tima igrala dvomeč u četvrtfinalu Kupa BiH, a Širokobriježani su tada slavili u oba duela.

Posljednji od tri današnja susreta igra se na Grbavici gdje će Željezničar dočekati Posušje. Taj susret počinje u 20:45 sati.

Foto: FK Željezničar

Preostala tri susreta 23. kola na rasporedu su sutra.

Od 13:30 Sloga će u Doboju dočekati bijeljinski Radnik. U 16 sati Sarajevo na Koševu dočekuje Igman dok će kolo zatvoriti Borac i GOŠK (20:45h).

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Jutarnji minus na Bjelašnici: Stiže sunce i iznadprosječno toplo vr …

Putevi u BiH: Magla smanjuje vidljivost

Servisne informacije iz Živinica (25.2.2026.)

Servisne informacije iz Kalesije (25.2.2026.)

Nastavljeno suđenje za zločine na području Zvornika

CLOSE
CLOSE