22.0607:03
Kalesija

Po naredbi Kriznog štaba počelo pranje ulica u Kalesiji

Po naređenju komandanta Kriznog štaba Seada Džafića koji je ujedno i
načelnik općine Kalesija, radnici KP „Komunalac“ Kalesija i pripadnici
Profesionalne vatrogasne jedinice Kalesija večeras su počeli sa pranjem
i dezinfekcijom ulica u centru Kalesije, a isto će biti nastavljeno i na
cijelom području naše općine.

Na ovaj način sve činimo da spriječimo da korona virus dospije u
Kalesiju. Dakle, neće biti samo dezinfikovane ulice u centru, nego ćemo
to uraditi i u svim ulicama naše općine i svim mjestima. Građanima
savjetujemo da poštuju mjere Federalnog štaba i da ne izlaze iz svojih
domova u periodu od 18:00 do 05:00 sati. Mi ćemo se truditi da ulice u
tom periodu budu oprane i dezinfikovane, kazao je općinski načelnik Sead
Džafić.

Press Općine Kalesija.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Autoškole najavile mirnu protestnu vožnju u Tuzli

Putevi u BiH: Pojačan promet vozila

Servisne informacije iz Živinica (22.6.2026.)

Servisne informacije iz Kalesije (22.6.2026.)

Prvi memorijalni turnir „Zuhdija Karić – Zux“: Kalesija čuva u …

CLOSE
CLOSE