19.1211:23
Kalesija

Penzionisan dr. Sadeddin Sadi, Dom zdravlja Kalesija sa jednim pedijatrom

Dr.Sadi, kako su ga mnogi poznavali od ponedjeljka više nije uposlenik Doma zdravlja Kalesija, jer je stekao uslove za starosnu penziju. Sadeddin Sadi je bio pedijatar i bio je “na dohvat” ruke mnogim roditeljima koji su tražili d abaš kod njega liječe svoju djecu, jer je kako kažu susretljiv, ljubazan i što je najbitnije stručnjak kada su u pitanju djeca.

sadi

Kako NTV saznaje Dom zdravlja Kalesija će u narednom periodu raditi samo sa jednim pedijatrom iako je i pored dr. Sadija bio neophodan još jedan.

Roditelji koje smo zatekli ispred ordinacije gdje je nekada radio dr. Sadi, u strahu su da sada njihovoj djeci neće biti posvećeno dovoljno pažnje jer jedan pedijatar neće moći sam sve stići, a čak razmišljaju da direktoru Nusretu Sinanoviću i glavnom medicinaru Hamidu Subašiću upute peticiju da se vrati dr. Sadi ko upošljavanja novog pedijatra koji je na specijalizaciji.

Dr. Sadeddin Sadi je bio gost i naše emisije “Na kahvi sa…”

 

 

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Odbojkašice Bosne zatvaraju godinu gostovanjem u Srebreniku

Književno veče s Namikom Halilovićem
u BKC-u

Zrinjski pogotkom u 93. minuti osigurao evropsko proljeće

Stanje na putevima: Pojačane gradske gužve pred praznike, intenzivni …

Servisne informacije iz Kalesije (19.12.2025.)

CLOSE
CLOSE