23.0620:28
Kalesija

“Otišao” snijeg ostalo smeće

Stara narodna izreka koja kaže “Ne pada snijeg da prekrije brijeg, vec da svaka zvijerka pokaze svoj trag”, ovaj put bi se mogla primijeniti ali u izmjenjenom obliku “Ne pada snijeg da prekrije brijeg, već da sakrije našu sramotu”.

Naime, nesavjesni građani već godinama uništavaju prirodu, odlaganjem smeća kako u lokalnim potocima tako i u blizini izvorišta, ali i bacanjem u rijeke. Topljenje snijega u kalesijskom naselju Masle pokazalo je svu sramotu. Cijelom dužinom piste u ovom naselju vidljive su vreće pune smeća, a pored kućnog otpada vidljive su i vreće napunjene krutim otpadom.

Šta reći osim sramota.

smece6

smece5

smece4

smece3

smece2

smece1

 

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Protestna vožnja autoškola u Tuzli

„Svjetsko na Adi“: Zajedničko gledanje utakmice BiH-Katar

Jasnija pravila za efikasniji rad: Vlada TK utvrdila izmjene Zakona o …

Nastavljeno potpisivanje ugovora za 3,05 miliona KM podrške Tuzlansko …

Živinice: Prijem za najuspješnije učenike

CLOSE
CLOSE