23.0605:17
Kalesija

OŠ “Tojšići” pobjednik Općinskog takmičenja iz prve pomoći

U organizaciji Crvenog križa općine Kalesija jučer je u JU OŠ “Rainci Gornji ” održano Općinsko takmičenje iz prve pomoći za učenike osnovnih škola. Učešće na takmičenju uzelo je pet osnovnih škola sa područja naše općine: OŠ “Kalesija”, OŠ “Vukovije”, OŠ “Tojšići”, OŠ “Rainci Gornji” i OŠ “Memići”, te MSŠ “Kalesija” koja je učestvovala revijalno u sklopu priprema za Kantonalno takmičenje.

Prvo mjesto pripalo je ekipi OŠ “Tojšići” koju su predstavljale učenice: Selimović Mejrema, Selimović Medina, Kuralić Anida, Kuralić Lejla, Ðedović Ema i Novalić Nadina. Drugo mjesto osvojila je ekipa OŠ “Rainci Gornji” dok je ekipa OŠ “Memići” bila trećeplasirana.

Na kantonalnom takmičenju općinu Kalesiju će predstavljati ekipe OŠ “Tojšići” i MSŠ “Kalesija”.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Kalesija domaćin tuning spektakla: Više od 440 prijavljenih vozila

Počela višednevna edukacija izborne administracije

Usvojen Pravilnik o povratu PDV-a na prvu nekretninu: Građani će mo …

Prva posjeta djeteta stomatologu: Kada i zašto?

U Jajićima berba lipe u punom jeku

CLOSE
CLOSE