23.0615:22
Kalesija

Općinski načelnik Sead Džafić upriličio bajramski prijem

Općinski načelnik Sead Džafić upriličio je jučer bajramski prijem za predstavnike vjerskog, kulturnog života, predsjednike boračkih organizacija i udruženja, predsjednicu Općinskog suda, komandira PS Kalesija, direktore javnih ustanova i preduzeća, bivše načelnike, ratne komandante, vijećnike i predsjednike političkih stranaka sa područja naše općine.

Ovo je prvi put da prijem organizujemo za sve zajedno jer želim da se što više družimo, razgovaramo i da pokažemo svoje jedinstvo. Ovakvi prijemi su prilika da stanemo jedni uz druge i da stavimo interese Kalesije ispred svih drugih, rekao je načelnik Sead Džafić u svom obraćanju.

On je pozvao sve predsjednike političkih stranaka da se u vremenu ispred nas suzdrže od ružnih riječi i ličnih obračuna i da jedni drugima pomognu kako bi naša općina bila više zastupljena na svim nivoima vlasti.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Protestna vožnja autoškola u Tuzli

„Svjetsko na Adi“: Zajedničko gledanje utakmice BiH-Katar

Jasnija pravila za efikasniji rad: Vlada TK utvrdila izmjene Zakona o …

Nastavljeno potpisivanje ugovora za 3,05 miliona KM podrške Tuzlansko …

Živinice: Prijem za najuspješnije učenike

CLOSE
CLOSE