19.0603:49
Kalesija

OO DF Kalesija: Šetnja sa predsjednikom

Poštovani građani i građanke Kalesije, članovi i simpatizeri Demokratske fronte, pozivamo Vas da nam se pridružite u srijedu 14.09. 2022. godine sa početkom 16:00 sati u šetnji kroz Kalesiju zajedno sa članom predsjedništva Bosne i Hercegovine gospodinom Željkom Komšićem i kandidatima na predstojećim izborima koji dolaze ispred Demokratske fronte te na taj način date svoj doprinos ideji za građansku državu.

Istoga dana na info pultu Demokratske fronte koji će biti postavljen u centru Kalesije, građani i građanke će imati priliku potpisati peticiju „Milion potpisa za građansku BiH“ kojom se izražava podrška ideji građanske BiH za koju se bori Demokratska fronta.

Sa početkom u 16 sati planirano je druženje sa članom Predsjedništva BiH, gosp. Željkom Komšićem, u okviru kojeg će građani i građanke imati priliku porazgovarati sa gospodinom Komšićem i drugim članovima Demokratske fronte.

Ovom prilikom gospodin Željko Komšić će svečano otvoriti kancelariju Demokratske fronte u Kalesiji.

Dođite i podržite ideju građanske BiH.

Željko Komšić – za građansku državu!

OO DEMOKRATSKE FRONTE KALESIJA

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Stižu dugotrajni toplotni valovi u BiH, moguće temperature do 36 ste …

Kalesijac Elvir Rožnjaković imenovan za v.d. direktora Agencije za …

Reprezentacija BiH večeras igra protiv Švicarske u drugom kolu Svjet …

JP Vodovod i kanalizacija Kalesija: Oglas za prijem radnika u radni od …

Živinice: Potpisan ugovor o besplatnom javnom prevozu

CLOSE
CLOSE