17.0306:52
Kalesija

Odbojkašice Bosne počele pripreme za „Premijer ligu“

Odbojkašice kalesijske Bosne počele su pripreme za ovogodišnju sezonu u Prvoj odbojkaškoj ligi FBiH. Iako su neke igračice napustile ovaj klub, trener Rašid Tubić ipak očekuje pravu borbu za ulazak u društvo najboljih gdje je Bosni i mjesto.

„Ovo je početak priprema, odbojkašice moraju ući u top formu prije takmičenja kako bi na našem terenu, a i u gostima ove sezone upisali pobjede“, kazao je za naš portal trener Tubić. Pripreme je počelo 16 odbojkašica koje će tražiti postavu u prvom timu, a kao pojačanje pristigla je i mlada Zerina Smajić koja je stigla iz Srebrenika.

Među igračicama koje traže mjesto u prvom timu je i šest omladinki iz mlađeg pogona Bosne koje su prvakinje FBiH.

„Ja od njih očekujem da pokažu ono najbolje od sebe i da se izbore, svako ko se pokaže imaće kod mene priliku, ja sam poznat kao osoba koja mlađim naraštajima daje priliku da se pokažu“, ističe Tubić.

U ovoj sezoni Tubić očekuje i podršku kalesijskih privrednika kako bi pomogli da ovaj klub uđe u Premijer ligu BiH, ali očekuje i veliku podršku navijača koji će svojim bodrenjem podržati kalesijsku odbojku.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Zabrana loženja i upotrebe otvorene vatre na otvorenom prostoru i bli …

Članovi PD “Visočica” sa iftarima posjetili majku Salihu …

Rang lista uduženja/organizacija koje su učestvovale u Regionalnom p …

U džematu Tarevo upriličena hatma-dova za četiri učača Kur’ana, …

Projekat “Verbalna historija”: Uskoro okrugli sto o ubistvu kale …

CLOSE
CLOSE